MAHZAN BIN TEH
PENGARAH BAHAGIAN KEMAHIRAN DAN TEKNIKAL (BKT)MAHZAN BIN TEHmahzant@mara.gov.my
No.Tel : 03-26134300
Fatimah Bt Mat Ghani
TIMBALAN PENGARAH I CAWANGAN KHIDMAT PENGURUSANFatimah Bt Mat Ghani fatimah@mara.gov.my
No Tel: 03-26134915
Azmin Bin Ariffin
TIMBALAN PENGARAH I CAWANGAN PENGAJIANAzmin Bin Ariffinazmin@mara.gov.my
No Tel: 03-26134622
Khairul Hisham B Abd Kadar
TIMBALAN PENGARAH I CAWANGAN PERHUBUNGAN LUAR DAN ANTARABANGSAKhairul Hisham B Abd Kadarkhairul.kadar@mara.gov.my
No Tel: 03-26134664
Mohd Rosidi Bin Taha
TIMBALAN PENGARAH I CAWANGAN AUDIT DAN KUALITIMohd Rosidi Bin Tahamrosidi@mara.gov.my
No Tel: 03-26134608
Mohd Nizam Bin Ali
TIMBALAN PENGARAH II CAWANGAN PENYELIDIKAN & MAKLUMATMohd Nizam Bin Alimohdnizam@mara.gov.my
No Tel: 03-26134688
Mardiana Bt Marani
TIMBALAN PENGARAH II CAWANGAN PROJEK DAN SENGGARAANMardiana Bt Maranimardianam@mara.gov.my
No Tel: 03-26134421
Kamarul Nazim Bin Abu Bakar
TIMBALAN PENGARAH II CAWANGAN URUSAN PELAJARKamarul Nazim Bin Abu Bakarkamarul@mara.gov.my
No Tel: 03-26134603
Md Shafiee Bin Mohd Noh
TIMBALAN PENGARAH II CAWANGAN SUMBER MANUSIAMd Shafiee Bin Mohd Nohshafiee.noh@mara.gov.my
No Tel: 03-26134591
Dr. Suzilasahibatul Akhmar Bt Ahmad
TIMBALAN PENGARAH II CAWANGAN KURIKULUMDr. Suzilasahibatul Akhmar Bt Ahmadsuzilasahibatul@mara.gov.my
No Tel: 03-26135011
 Kamarul Ariffin Bin Mahumdin
TIMBALAN PENGARAH II CAWANGAN PEMBANGUNAN SISTEM & MEDIA Kamarul Ariffin Bin Mahumdinkamarul.mahumdin@mara.gov.my
No Tel: 03-26134684
Mohd Halimudin Bin Mohd Isa @ Hamid
TIMBALAN PENGARAH II CAWANGAN PENILAIAN & PERSIJILANMohd Halimudin Bin Mohd Isa @ Hamidhalimudin@mara.gov.my
No Tel: 03-26134625
Mohd Syukri Bin Abdullah
TIMBALAN PENGARAH II CAWANGAN BISNES & INDUSTRIMohd Syukri Bin Abdullahmsyukri@mara.gov.my
No Tel: 03-26134671
Ahmad Marzuki Bin Mahat
TIMBALAN PENGARAH II CAWANGAN PEROLEHAN DAN SELENGGARAAN ALATANAhmad Marzuki Bin Mahatamarzuki@mara.gov.my
No Tel: 03-26134653

HUBUNGI KAMI

Bahagian Kemahiran & Teknikal MARA, Tingkat 21, Ibu Pejabat MARA 21, Jalan MARA 50609 Kuala Lumpur

MOBILE APPS

HAKCIPTA TERPELIHARA © 2018 BAHAGIAN KEMAHIRAN & TEKNIKAL MARA

Search