MAHZAN BIN TEH
PENGARAH BAHAGIAN KEMAHIRAN DAN TEKNIKAL (BKT)MAHZAN BIN TEHmahzant@mara.gov.my
No.Tel : 03-26134300
TIMBALAN PENGARAH I CAWANGAN KHIDMAT PENGURUSANNUR AZLINA BT ABDUL MUTALIBnazlina@mara.gov.my
No Tel: 03-26134915
TIMBALAN PENGARAH I CAWANGAN PENGAJIANRAHIM BIN SELAMATrahims@mara.gov.my
No Tel: 03-26134622
Khairul Hisham B Abd Kadar
TIMBALAN PENGARAH I CAWANGAN PERHUBUNGAN LUAR DAN ANTARABANGSAKhairul Hisham B Abd Kadarkhairul.kadar@mara.gov.my
No Tel: 03-26134664
TIMBALAN PENGARAH I CAWANGAN AUDIT DAN KUALITI
MARDIANA BT MARANI
TIMBALAN PENGARAH II CAWANGAN SUMBER MANUSIAMARDIANA BT MARANImardianam@mara.gov.my
No Tel: 03-26134591
Kamarul Nazim Bin Abu Bakar
TIMBALAN PENGARAH II CAWANGAN URUSAN PELAJARKamarul Nazim Bin Abu Bakarkamarul@mara.gov.my
No Tel: 03-26134603
DR. SUZILASAHIBATUL AKHMAR BT AHMAD
TIMBALAN PENGARAH II CAWANGAN PENYELIDIKAN & PEMBANGUNANDR. SUZILASAHIBATUL AKHMAR BT AHMADsuzilasahibatul@mara.gov.my
No Tel: 03-26134688
Mohd Halimudin Bin Mohd Isa @ Hamid
TIMBALAN PENGARAH II CAWANGAN PENILAIAN & PERSIJILANMohd Halimudin Bin Mohd Isa @ Hamidhalimudin@mara.gov.my
No Tel: 03-26134625
Ahmad Marzuki Bin Mahat
TIMBALAN PENGARAH II CAWANGAN PEROLEHAN DAN SELENGGARAAN ALATANAhmad Marzuki Bin Mahatamarzuki@mara.gov.my
No Tel: 03-26134653
 Kamarul Ariffin Bin Mahumdin
TIMBALAN PENGARAH II CAWANGAN PEMBANGUNAN SISTEM & MEDIA Kamarul Ariffin Bin Mahumdinkamarul.mahumdin@mara.gov.my
No Tel: 03-26134684
Mohd Syukri Bin Abdullah
TIMBALAN PENGARAH II CAWANGAN PERHUBUNGAN LUAR DAN ANTARABANGSA BISNES & INDUSTRIMohd Syukri Bin Abdullahmsyukri@mara.gov.my
No Tel: 03-26134671
TIMBALAN PENGARAH II CAWANGAN KURIKULUMYusnita Azira Bt Abdul Rahimyusnita@mara.gov.my
No Tel: 03-26134688
TIMBALAN PENGARAH II CAWANGAN PROJEK DAN SENGGARAANNORFAIZEM BIN IBRAHIMfaizem.ibrahim@mara.gov.my
No Tel: 03-26134421

HUBUNGI KAMI

Bahagian Kemahiran & Teknikal MARA, Tingkat 21, Ibu Pejabat MARA 21, Jalan MARA 50609 Kuala Lumpur

SSL Cert

HAKCIPTA TERPELIHARA © 2018 BAHAGIAN KEMAHIRAN & TEKNIKAL MARA

Search